Zapojte sa naplno do života

Užívajte si viac čarovných momentov

v živote


Načúvacie prístroje Phonak - variabilné tvary, farby a štýly.

Phonak má pre Vás ten správny načúvací prístroj – bez ohľadu na Vašu stratu sluchu, životný štýl, osobné preferencie, vek alebo finančné možnosti. Rozhodli sme sa vyvíjať skvelé posluchové riešenia pre každého. Viac podrobností o týchto výrobkoch nájdete nižšie alebo sa môžete opýtať poskytovateľa načúvacích prístrojov.

Do not delete or try edit this element

Phonak CROS II

Phonak Bolero B

When you can enjoy 24 hours* of hearing with one simple charge, life is on

 

 

Phonak Bolero B family offers hearing aids for mild to profound hearing loss. The BTE product line includes a fully featured rechargeable hearing aid, Phonak B-PR, designed to meet the needs of even more people. It combines our latest high-performance technology with groundbreaking battery technology. No more hassles with disposable batteries that are small and difficult to handle. Now you can enjoy the freedom and confidence of knowing that Bolero B-PR is conveniently charge and ready to take you through long days. 

 

 * Expected results when fully charged, and up to 80 minutes wireless

   streaming time. Please refer to www.phonakpro.com/evidence

 

 

                                                                                                       file_download Download user guide Phonak Bolero B   

                                                                                                       file_download Download user guide Phonak Bolero B-PR


Phonak Bolero V

Phonak Audéo B

When you can enjoy 24 hours* of hearing with one simple charge, life is on 

 

Phonak Audéo B hearing aids were created to simplify your life and make hearing effortless. What makes Audéo B so special is its unique operating system called AutoSense OS. It senses your surroundings and adjusts your hearing aids every step of the way. All you have to do is turn them on and the rest is automatic. And with the rechargeable Audéo B-R, you can now enjoy 24 hours* of hearing with one simple charge.

 

* Expected results when fully charged, and up to 80 minutes wireless       

  streaming time. Please refer to www.phonakpro.com/evidence

 

 

file_download Download user guide Phonak Audéo B 

file_download Download user guide Phonak Audéo B-R 

 Phonak Naída V 

 

 

Výkonné posluchové riešenie pre dostupnosť väčšieho počtu konverzácií v každodennom živote.

Phonak Naida V hearing aid

Phonak Naída V poskytuje vylepšený výkon klientom s ťažkou až veľmi ťažkou stratou sluchu. Zlepšuje počuteľnosť vysokých tónov. Predstavte si úplne nový posluchový zážitok, ktorý Vám poskytuje zmenšená veľkosť tohto obľúbeného modelu.

 Phonak Vitro V

Phonak Virto V

Výkonom ohromujúci. Viditeľne malý.

 

 

 

S jedinečným dizajnom, ktorý perfektne sadne do ušného kanála pre najvyšší komfort. Žiadny iný takto malý načúvací prístroj nie je schopný takého výkonu.

 

 

  • Individuálne zhotovený, aby perfektne sadol do ušného kanála
  • Kombinujúci výkon a diskrétnosť
  • Najvyšší komfort nosenia a kvality zvuku

 

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručkuPhonak Bolero V

Phonak Bolero V

Najlepší výkonom a spoľahlivosťou

 

 

Načúvacie prístroje Phonak Bolero V predvádzajú našu najnovšiu vysoko-výkonnú technológiu a sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli bezproblémový posluchový zážitok. To všetko v estetickom dizajne.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručkuPhonak CROS II

Phonak CROS II

Šikovné riešenie pre jednostrannú stratu sluchu

 

 

Poznáte to: ste v hlučnej miestnosti a nepočujete svojho partnera alebo kolegov, pretože nie sú na strane, kde dobre počujte, alebo telefonujete neuvedomujúc si okolie. Ak je Vám to povedomé, Phonak CROS II je šikovné riešenie pre Vás.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručkuPhonak PilotOne

Phonak Audéo V

Bezkonkurenčná presnosť, nekonečná precíznosť

 

 

Inteligentný načúvací prístroj Audéo V je napájaný naším novým prelomovým operačným systémom AutoSense OS. Ponúka sa v závesnom modely s externým reproduktorom v uchu (RIC). Charakterizuje nasledujúcu generáciu načúvacích prístrojov pre plynulé a bezproblémové posluchové zážitky, dokonca aj v tých najnáročnejších posluchových prostrediach. 

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Do not delete or try edit this element

Phonak Naída Q

Phonak Naída Q

Výkon, ktorý Vám zmení život.

 

 

Ak máte závažnú stratu sluchu, tak viete, aký veľký účinok na počuteľnosť majú vylepšenia. Prvotriedna technológia v načúvacích prístrojoch Phonak Naída Q urobila veľký skok vpred v inovácii, ktorá vie zmeniť život. Keď ste obklopený hlukom alebo sa pokúšate počuť na väčšiu vzdialenosť, použite novú technológiu Roger v kombinácii so svojími načúvacími prístrojmi Naída Q.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Phonak Vitro Q

Phonak Virto Q

Prakticky neviditeľný

 

 

Sme hrdí na to, že Vám môžeme predstaviť radu zákazkových výrobkov  Phonak Virto Q. S perfektným vyvážením medzi výkonom a vzhľadom. Rada týchto výrobkov od malých po neviditeľné sa prispôsobí Vášmu individuálnemu životnému štýlu a potrebám.  

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Phonak Bolero Q

Phonak Bolero Q

Osvedčený výkon

 

 

Phonak Bolero Q ponúka kopu jedinečných funkcií navrhnutých tak, aby sa zlepšil posluchový zážitok v každodennom živote. Tieto najmodernejšie načúvacie prístroje za ucho sa prispôsobia Vášmu individuálnemu životnému štýlu a potrebám.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Phonak Baseo Q

Phonak Audéo Q

Malá veľkosť. Veľký výkon.

 

 

Phonak Audéo Q prináša ohromnú kvalitu zvuku a výkon tam, kde je to najpotrebnejšie, v najťažších posluchových situáciách. Je navrhnutý pre najvyššiu diskrétnosť a pohodlné nosenie.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Phonak Baseo Q

Phonak Baseo Q

Pre obmedzený rozpočet

 

 

 

Načúvacie prístroje Phonak Baseo Q ponúkajú perfektné vyváženie medzi výkonom a dostupnosťou. Ponúka sa v troch závesných modeloch, každý s atraktívnym odolným krytom v štyroch farbách, ktoré zodpovedajú základným farebným tónom pleti alebo vlasov, a pokrýva široký rozsah sluchových potrieb.

 

 

 

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Phonak Tao Q

Phonak Tao Q

Neviditeľný a cenovo dostupný

 

 

Phonak Tao Q je ponúkaný v troch zákazkových modeloch, ktoré je možné diskrétne nosiť vo vnútri ucha. Ponúkajú výbornú kvalitu zvuku pri pozoruhodnej cenovej dostupnosti.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručkuNios S H20

Audéo S

Audéo S

Ocenený dizajn

Audéo S spojil ocenený brilantný dizajn so sofistikovanou technológiu. Inými slovami sme "okorenili" portfólio prístroja Audéo. Pridanie technológie Spice znamená, že výrobky Audéo S poskytujú neporovnateľný rozsah  aplikácií v rovnako úžasne malom, elegantnom obale, ktorý je známy a ocenený.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Ambra

Ambra

Vysoký výkon

Phonak Ambra prezentuje pre Vás obrovský skok v zmysle počuteľného výkonu a chopenia sa sluchových výziev. Phonak Ambra prináša bohaté množstvo inovatívnych posluchových funkcií a špičkový dizajn v jednom. Užívajte si príjemný posluch kdekoľvek, každý jeden deň. 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručkuSolana

Solana

Perfektné vyváženie medzi výkonom a cenou

Phonak Solana obsahuje impozantný balík funkcií a je perfektným vyvážením medzi výkonom a cenou. Nechajte Phonak Solana zmeniť Vaše vnímanie toho, čo načúvací prístroj ponúka.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku 


Cassia

Cassia

Najvyššia kvalita za peniaze

Ak si ceníte kvalitu za peniaze, predsa len očakávate špičkový dizajn a najnovšiu bezdrôtovú technológiu. Poskytuje to Phonak Cassia, a ešte oveľa viac. 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Dalia

Dalia

Základný výkon

Ak hľadáte cenovo dostupné, avšak efektívne riešenie, na zlepšenie každodennej komunikácie. Phonak Dalia spája štýl a základné porozumenie reči. 

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručkuNaída S

Naída S

Verte v silu počuť viac.

Vážna strata sluchu sa môže značne meniť v závislosti od stupňa a konfigurácie. Preto bola navrhnutá Naída S s prispôsobivosťou, ktorá zachytí individuálne potreby s možnosťou výberu posluchového riešenia.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku 


CROS

CROS

Pre jednostrannú stratu sluchu

Phonak CROS môže byť pre Vás uspokojivým riešením, ak počujte iba na jedno ucho, bez ohľadu na to, či na toto ucho trpíte stratou sluchu alebo nie.

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Dalia

Phonak Sky

Načúvacie prístroje pre deti

Najnovšia skupina načúvacích prístrojov pre deti. Načúvací prístroj Phonak Sky je určený takmer pre všetky straty sluchu, komunikačné potreby a osobnosti.  Používa špičkové technológie, ktoré deťom umožňujú počuť viac dôležitých rečových hlások, aj pri telefonovaní, keď je veterno alebo v reštaurácii, a to prostredníctvom zariadenia, ktoré je zábavné nosiť.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručkuDo not delete or try edit this element

Poskytovateľ načúvacích prístrojov Vám pomôže vybrať si to, čo je najlepšie pre Vás. Zváži Vaše potreby, finančné možnosti, životný štýl a individuálne sluchové preferencie.Do not delete or try edit this element