Podpora výkonu

Zistite čo najviac o načúvacích prístrojoch a bezdrôtovom príslušenstve


Lepšia komunikácia s bezdrôtovým príslušenstvom

Bezdrôtové príslušenstvo Phonak sa prakticky priamo pripojí k Vašim načúvacím prístrojom, aby Vám pomohlo lepšie počuť v problémových situáciách. Počujte lepšie v hluku alebo na väčšiu vzdialenosť, počas telefonovania, v triede a keď počúvate televíziu a multimédiá. Alebo si len zjednodušte prístup k svojmu načúvaciemu prístroju s diaľkovým ovládaním Phonak.

 

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONOVANIE  |  TV - MULTIMÉDIÁ  |  HLUK  |  TRIEDA        

Telefonovanie

DOMOV | MOBIL | PRÁCA

 

Užívajte si jasnejšiu komunikáciu cez mobil. Príslušenstvo Phonak Vám vie pomôcť s prenosom hlasu volajúceho priamo do Vašich načúvacích prístrojov. 


Phonak DECT phone

Phonak DECT telefón

Tento bezdrôtový telefón vyzerá ako bežný telefón, avšak je omnoho výkonnejší, prenáša zvuk súčasne do oboch načúvacích prístrojov, obmedzuje hluk a maximalizuje porozumenie.

 

Telefón zahŕňa zosilňovací mód v prípade, že užívateľ nemá načúvacie prístroje, a vďaka bezdrôtovému prenosu ho užívateľ môže držať bežným spôsobom. Členovia rodiny bez straty sluchu ho môžu používať ako bežný telefón.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONOVANIE  |  TV - MULTIMÉDIÁ  |  HLUK  |  TRIEDA        

TV - Multimédiá

A DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Užívajte si vysoko-kvalitný zvuk prenášaný priamo z Vašich obľúbených audio zariadení do všetkých Vašich načúvacích prístrojov.


TV Connector

Jednoduché streamovacie zariadení pre posluch televízie a hudby

TV Connector

TV Connector je bezdrôtové riešenie pre počúvanie televízie s načúvacími prístrojmi Phonak Audéo B-Direct. Vďaka unikátnej technológii Airstream™, vyvinuté spoločnosťou Phonak, už nebudete potrebovať žiadne ďalšie prídavné streamingové zariadenia nosené na tele. Zariadenie TV Connector pripojené k televízii premení Vaše načúvacie prístroje v bezdrôtové slúchadlá. So zariadením TV Connector si vychutnáte excelentnú kvalitu stereo zvuku televízneho vysielania a navyše bez rozpoznateľného oneskorenia zvuku. Pri zariadení oceníte nadčasový diskrétny dizajn. TV Connector môžete používať k ďalším multimediálnym zariadeniam. 

 


Phonak TVLink

Phonak TVLink

Phonak TVLink je rozhranie pre televízor a ostatné audio zariadenia podporujúce digitálny audio signál.

 

TVLink sa používa s Phonak ComPilot alebo ComPilot Air a mení všetky bezdrôtové načúvacie prístroje Phonak na slúchadlá s dosahom do 30 metrov. Ponúka kvalitný stereo zvuk a nízke oneskorenie prenosu. 

 

file_download Stiahnuť návod na použitie

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Toto prenosové zariadenie umožňuje užívateľovi si užiť telefonické hovory cez mobilný telefón a jasný stereo zvuk vysokej kvality pre multimediálne audio prostredníctvom načúvacích prístrojov.

 

Vďaka Bluetoothu-u sa vie ComPilot jednoducho spojiť s obrovským množstvom mobilných telefónov, smartfónov, počítačov, tabletov, hudobných prehrávačov a ďalších. Môže sa tiež použiť ako diaľkový ovládač, na nastavenie programu alebo hlasitosti načúvacích prístrojov, a ponúka VoiceAlerts pre jednoduchú komunikáciu.

 

file_download Stiahnuť návod na použitiePhonak ComPilot Air

Phonak ComPilot Air

Malý a elegantný Phonak ComPilot Air sa zameriava na Bluetooth technológiu, aby bezdrôtovo prepojil načúvacie prístroje Phonak Venture s mobilnými telefónmi alebo hudobnými zariadeniami s Bluetooth.

 

Môže sa tiež použiť s Phonak TVLink alebo Phonak RemoteMic.

 

file_download Stiahnuť návod na použitiePhonak PilotOne

Phonak PilotOne

Najjednoduchší, diskrétny spôsob ako ovládať svoje načúvacie prístroje Phonak.

 

Tento exkluzívny diaľkový ovládač bol navrhnutý pre maximálny účinok a jednoduché použitie. Má veľké tlačidlá. Je zameraný na kľúčové prvky diaľkového ovládania.

 

file_download Stiahnuť  návod na použitie

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONOVANIE  |  TV - MULTIMÉDIÁ  |  HLUK  |  TRIEDA        

V hluku

ALEBO NA VZDIALENOSŤ

 

Stále máte pocit akoby ste sedeli v prvej rade a sledovali rozhovor pri akokoľvek hlasnej sitácii. 


Roger Select

Keď sa cítite byť v srdci konverzácie, žijete naplno

Roger Select

Roger Select je mikrofón ideálny pre rušné spoločenské situácie. Roger Select môžete umiestniť doprostred stola, napr. v reštaurácii alebo môže byť nosený jednou osobou, aby poslucháč počul túto vzdialenú hovoriacu osobu. Diskrétne a úplne automaticky vyberie osobu, ktorá práve hovorí a nepozorovane prepína od jedného rečníka k druhému. Keď prebieha viac konverzácií naraz, poslucháč si môže manuálne vybrať, koho chce počúvať.

 


Roger Table Mic

Roger Table Mic

Sústreďte sa skôr na prácu ako na počúvanie 

 

Stretnutia môžu byť náročným posluchovým prostredím. Jednoduchým umiestnením Roger Table Mic doprostred stola medzi hovoriacich, zariadenie prenesie čistú reč priamo do načúvacích prístrojov, čím Vám umožní plne sa zúčastniť. Pre malé stretnutie výborne postačuje jeden Roger Table Mic. Pre väčšie stretnutia je možné prepojiť niekoľko zariadení Roger Table Mics, čím bude mať každý zúčastnený čistý signál. S výdržou batérie 20 hodín sa nemusíte báť výpadku

 

file_download Stiahnuť návod na použitie

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen  je prelomový bezdrôtový mikrofón, ktorý ľuďom so stratou sluchu umožňuje viac počuť a porozumieť reči v hluku a na vzdialenosť.

 

 

Vstavaná prelomová technológia Roger, plne automatizované riešenie, pri ktorom je dokázané, že funguje lepšie ako ostatné bezdrôtové mikrofóny v obore. Dá sa použiť ako nezávislý mikrofón alebo pri iných zariadeniach roger Pen ako roger Clip-On Mic. Obsahuje tiež Bluetooth na hovory cez mobilný telefón, alebo sa dá použiť na počúvanie televízie a multimédií.

 

file_download Stiahnuť návod na použitieRoger RemoteMic

Roger RemoteMic

Phonak RemoteMic  je bezdrôtový mikrofón pre rozhovory "jeden na jedného" na väčšiu vzdialenosť. RemoteMic sa pripína na oblečenie hovoriaceho.

 

V kombinácii s Phonak ComPilot Air alebo Phonak ComPilot prenáša hlas hovoriaceho priamo do oboch načúvacích prístrojov na vzdialenosť do 20 metrov.

 

file_download Stiahnuť návod na použitieRoger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic je jednoducho použiteľný bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje ľuďom so stratou sluchu si užiť komunikáciu "jeden na jedného" v hluku alebo na väčšiu vzdialenosť. 

 

Toto diskrétne príslušenstvo si pripne partner užívateľa s načúvacím prístrojom. Je plne automatizované a pýši sa prelomovým výkonom Roger Speech-in-Noise. Dá sa použiť ako nezávislý mikrofón alebo ako Roger Clip-On Mic. Obsahuje tiež Bluetooth na hovory cez mobilný telefón, alebo sa dá použiť na počúvanie televízie a multimédií. 

 

file_download Stiahnuť návod na použitie


Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONOVANIE  |  TV - MULTIMÉDIÁ  |  HLUK  |  TRIEDA        

 V triede

Skutočné a zmysluplné vzdelávanie nastáva, keď sú deti naplno sústredené. Ale takéto sústredenie je možné iba keď študenti jasne počujú a rozumejú učiteľovi.


Roger Touchscreen Mic

Tento bezdrôtový mikrofón určený pre vyučujúcich/prednášajúcich je základnou súčasťou každého systému Roger pre vzdelávanie. Mikrofón je možné nosiť dvoma spôsobmi, je vybavený zjednodušenou ponukou funkcií a prispôsobiteľnými softvérovými tlačidlami.

Roger touchscreen

Roger Touchscreen Mic je jednoduchý intuitívny mikrofón, ktorý učiteľom aj študentom umožňuje jednoducho sa aktívne zapájať do modernej výuky. V závislosti na umiestnení sa Roger Touchscreen Mic automaticky prepína z režimu pre jedného hovoriaceho na režim práce v skupinkách. Dá sa nosiť okolo krku alebo umiestniť na stôl medzi skupinu študentov. Je kompatibilný s takmer každým načúvacím prístrojom, kochleárnym implantátom a ozvučovacím systémom. Technológia Roger ponúka najlepší možný výkon v oblasti zrozumiteľnosti reči v hlučnom prostredí v reálnom čase, s overeným zlepšením až o 54 % v porovnaní s ostatnými FM a digitálnymi systémami a o 35 % oproti dynamickej FM technológii. 

 


Roger Pass-around

Roger Pass-around

Prenosný mikrofón Roger

 

Mikrofón Roger Pass-around je navrhnutý na zlepšenie diskusií v rámci výuky tak, aby boli počuť zreteľne nielen učitelia, ale aj všetci zúčastnení študenti. Atraktívny dizajn a optimálna veľkosť zaisťujú, že sa deťom aj teenagerom dobre drží a ovláda. Zelená svetelná kontrolka indikuje, kedy je používaný.  

 

file_download Stiahnuť návod na použitie

Roger Multimedia Hob

Roger Multimedia Hub

 

Tento všestranný vysielač používaný v sieti Roger je vybavený zmiešavačom zvuku, ktorý umožňuje počuť hlas vyučujúceho/prednášajúceho súčasne s ďalším zvukovým signálom. Pri samostatnom používaní môže byť pripojený k audio knihe alebo tabletu pre individuálne počúvanie.  

 

file_download Stiahnuť návod na použitie

Roger Charging Rack

Roger Charging Rack

Prenosný mikrofón Roger

 

Toto malé ľahké príslušenstvo umožňuje nabíjať súčasne až 4 zariadenia Roger.  

 


Roger Receivers

Prijímače Roger

Diskrétne dizajnové pripínacie prijímače pre načúvacie prístroje Phonak, majú rovnaké esteticky vzhľadné a hladké línie.

 

Sú tiež vodovzdorné, keď sú v kombinácii s vybranými načúvacími prístrojmi a dostupné s funkciou odolnosti voči nedovolenej manipulácii. Používané popri bezdrôtovom mikrofóne Roger ako Roger Pen, Phonak Roger prijímače ponúkajú popredný zvukový výkon a funkcie v obore.

 

 


Roger X

Phonak Roger X

MINIATÚRNY UNIVERZÁLNY PRIJÍMAČ

 

Miniatúrny univerzálny prijímač Roger je kompatibilný s takmer každým načúvacím prístrojom a rečovým procesorom kochleárneho implantátu na trhu. 

 

Jednoducho prepojte Roger X s bezdrôtovým mikrofónom Roger, aby prinášal popredný speech-in-noise výkon každej osobe so stredne ťažkou až po veľmi ťažkú stratu sluchu.

 


Roger Focus

Roger Focus

Pretože každé dieťa si zasluhuje našu pozornosť. Bezdrôtový systém ako tento dokázateľne pomáha deťom s jednostrannou stratou sluchu, poruchou spracovania zvuku a autistickou spektrálnou poruchou.

 

Vhodný pre deti s normálnym sluchom, ktoré bojujú s porozumení v hlučných prostrediach.


Roger MyLink

Roger MyLink

UNIVERZÁLNY INDUKČNÝ PRIJÍMAČ SO ZAVESENÍM NA KRK

 

Roger MyLink je jednoducho použiteľný cenovo dostupný prijímač Roger vhodný pre použitie s akýmkoľvek načúvacím prístrojom s funkciou T-Coil (od Phonaku alebo iných výrobcov).

 

Roger MyLink je kompatibilný s väčšinou bezdrôtových mikrofónov Roger.

 

 

 

file_download Stiahnuť návod na použitieRoger WallPilot

Roger WallPilot

Toto do steny vsadené zariadenie, umiestnené vedľa dverí, automaticky prepojí študentské prijímače Roger do existujúcej siete Roger v rámci miestnosti v momente, keď do nej vstúpia.

Učitelia si môžu tiež pripojiť svoje mikrofóny jednoduchým prepnutím v blízkosti Roger WallPilot.

 

 


Dynamic SoundField

Dynamic SoundField

Iba pripojte, zapnite a učte!

 

Vhodný Dynamic SoundField od Phonaku uvádza novú éru zosilnenia v triede, riešiac súčasné problémy zvukového poľa ponúknutím popredného zvukového výkonu v obore, plne automatizovanými nastaveniami, a bezproblémovým spojením s FM systémami Phonak pre sluchovo postihnuté deti. 

 

PREUKÁZATEĽNÉ VÝHODY ZVUKOVÉHO POĽA

• Zlepšenie posluchových a učebných schopností študentov   

• Menej hovoreného opakovania

 

• Zlepšenie zadávania inštrukcií a riadenia v triede   

• Menej časté upozorňovanie učiteľom


Do not delete or try edit this element

Pre ďalšiu pomoc a pokyny navštívte najbližšieho poskytovateľa načúvacích prístrojov. Ten Vám pomôže vybrať si to, čo je najlepšie pre Vás.Do not delete or try edit this element