Podpora výkonu

Zistite čo najviac o načúvacích prístrojoch a bezdrôtovom príslušenstve


Lepšia komunikácia s bezdrôtovým príslušenstvom

Bezdrôtové príslušenstvo Phonak sa prakticky priamo pripojí k Vašim načúvacím prístrojom, aby Vám pomohlo lepšie počuť v problémových situáciách. Počujte lepšie v hluku alebo na väčšiu vzdialenosť, počas telefonovania, v triede a keď počúvate televíziu a multimédiá. Alebo si len zjednodušte prístup k svojmu načúvaciemu prístroju s diaľkovým ovládaním Phonak.

 

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONOVANIE  |  TV - MULTIMÉDIÁ  |  HLUK  |  TRIEDA        

Telefonovanie

DOMOV | MOBIL | PRÁCA

 

Užívajte si jasnejšiu komunikáciu cez mobil. Príslušenstvo Phonak Vám vie pomôcť s prenosom hlasu volajúceho priamo do Vašich načúvacích prístrojov. 


Phonak DECT phone

Phonak DECT telefón

Tento bezdrôtový telefón vyzerá ako bežný telefón, avšak je omnoho výkonnejší, prenáša zvuk súčasne do oboch načúvacích prístrojov, obmedzuje hluk a maximalizuje porozumenie.

 

Telefón zahŕňa zosilňovací mód v prípade, že užívateľ nemá načúvacie prístroje, a vďaka bezdrôtovému prenosu ho užívateľ môže držať bežným spôsobom. Členovia rodiny bez straty sluchu ho môžu používať ako bežný telefón.

 

file_download Stiahnuť užívateľskú príručku


Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONOVANIE  |  TV - MULTIMÉDIÁ  |  HLUK  |  TRIEDA        

TV - Multimédiá

A DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Užívajte si vysoko-kvalitný zvuk prenášaný priamo z Vašich obľúbených audio zariadení do všetkých Vašich načúvacích prístrojov.


TV Connector

Jednoduché streamovacie zariadení pre posluch televízie a hudby

TV Connector

TV Connector je bezdrôtové riešenie pre počúvanie televízie s načúvacími prístrojmi Phonak Audéo B-Direct. Vďaka unikátnej technológii Airstream™, vyvinuté spoločnosťou Phonak, už nebudete potrebovať žiadne ďalšie prídavné streamingové zariadenia nosené na tele. Zariadenie TV Connector pripojené k televízii premení Vaše načúvacie prístroje v bezdrôtové slúchadlá. So zariadením TV Connector si vychutnáte excelentnú kvalitu stereo zvuku televízneho vysielania a navyše bez rozpoznateľného oneskorenia zvuku. Pri zariadení oceníte nadčasový diskrétny dizajn. TV Connector môžete používať k ďalším multimediálnym zariadeniam. 

 


Phonak TVLink

Phonak TVLink II

Phonak TVLink II je rozhranie pre televízor a ostatné audio zariadenia podporujúce digitálny audio signál.

 

TVLink II sa používa s Phonak ComPilot II alebo ComPilot Air a mení všetky bezdrôtové načúvacie prístroje Phonak na slúchadlá s dosahom do 30 metrov. Ponúka kvalitný stereo zvuk a nízke oneskorenie prenosu. 

 

file_download Stiahnuť návod na použitie

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot II

Toto prenosové zariadenie umožňuje užívateľovi si užiť telefonické hovory cez mobilný telefón a jasný stereo zvuk vysokej kvality pre multimediálne audio prostredníctvom načúvacích prístrojov.

 

Vďaka Bluetoothu-u sa vie ComPilot II jednoducho spojiť s obrovským množstvom mobilných telefónov, smartfónov, počítačov, tabletov, hudobných prehrávačov a ďalších. Môže sa tiež použiť ako diaľkový ovládač, na nastavenie programu alebo hlasitosti načúvacích prístrojov, a ponúka VoiceAlerts pre jednoduchú komunikáciu.

 

file_download Stiahnuť návod na použitie


Phonak RemoteControl

Phonak RemoteControl

The Phonak RemoteControl is an easy and very discreet way to control your Phonak Marvel and Paradise hearing aids. It features three large buttons for program change and volume up and down. 

 

 .

 

file_download Stiahnuť návod na použitie
Phonak PilotOne

Phonak PilotOne II

Najjednoduchší, diskrétny spôsob ako ovládať svoje načúvacie prístroje Phonak.

 

Tento exkluzívny diaľkový ovládač bol navrhnutý pre maximálny účinok a jednoduché použitie. Má veľké tlačidlá. Je zameraný na kľúčové prvky diaľkového ovládania.

 

file_download Stiahnuť  návod na použitie

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONOVANIE  |  TV - MULTIMÉDIÁ  |  HLUK  |  TRIEDA        

V hluku

ALEBO NA VZDIALENOSŤ

 

Stále máte pocit akoby ste sedeli v prvej rade a sledovali rozhovor pri akokoľvek hlasnej sitácii. 


Roger On

Experience the hearing performance

Roger On

Roger On is a microphone dedicated for all conversations that occur in background noise and over distance. 

• Roger On gives you the flexibility to focus on conversations that truly matter at work, in lectures or with friends.

• Switches automatically between different microphone modes depending on if used on a table, clipped on clothing or held in your hand.

• Roger On with MultiBeam 2.0 Technology has the ability to distinguish the direction of incoming speech, and automatically selects the person who is talking to support you in conversations.

• Pointing mode 2.0 uses three microphones in a row allowing you to focus on one person talking or in a group conversation when background noise is present. počúvať.

 


Roger Select

Roger Roger Select

 

Roger Select je mikrofón ideálny pre rušné spoločenské situácie. Roger Select môžete umiestniť doprostred stola, napr. v reštaurácii alebo môže byť nosený jednou osobou, aby poslucháč počul túto vzdialenú hovoriacu osobu. Diskrétne a úplne automaticky vyberie osobu, ktorá práve hovorí a nepozorovane prepína od jedného rečníka k druhému. Keď prebieha viac konverzácií naraz, poslucháč si môže manuálne vybrať, koho chce počúvať.

 

file_download Stiahnuť návod na použitie

Roger Table Mic

Roger TableMic II

Sústreďte sa skôr na prácu ako na počúvanie 

 

Stretnutia môžu byť náročným posluchovým prostredím. Jednoduchým umiestnením Roger TableMic II doprostred stola medzi hovoriacich, zariadenie prenesie čistú reč priamo do načúvacích prístrojov, čím Vám umožní plne sa zúčastniť. Pre malé stretnutie výborne postačuje jeden Roger TableMic. Pre väčšie stretnutia je možné prepojiť niekoľko zariadení Roger TableMics II, čím bude mať každý zúčastnený čistý signál. S výdržou batérie 20 hodín sa nemusíte báť výpadku

 

file_download Stiahnuť návod na použitieRoger PartnerMic

Roger PartnerMic™ 

 

Phonak PartnerMic™ is a discreet and easy-to-use microphone optimal for one-to-one conversations in noisy environments. Attach it anywhere onto your partners shirt, blouse or jacket without having to worry about the positioning. Thanks to Phonak AirStream™ technology, speech is streamed to your Marvel and Paradise hearing aids without an additional device.

 

file_download Stiahnuť návod na použitieRoger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic je jednoducho použiteľný bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje ľuďom so stratou sluchu si užiť komunikáciu "jeden na jedného" v hluku alebo na väčšiu vzdialenosť. 

 

Toto diskrétne príslušenstvo si pripne partner užívateľa s načúvacím prístrojom. Je plne automatizované a pýši sa prelomovým výkonom Roger Speech-in-Noise. Dá sa použiť ako nezávislý mikrofón alebo ako Roger Clip-On Mic. Obsahuje tiež Bluetooth na hovory cez mobilný telefón, alebo sa dá použiť na počúvanie televízie a multimédií. 

 

file_download Stiahnuť návod na použitie


Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONOVANIE  |  TV - MULTIMÉDIÁ  |  HLUK  |  TRIEDA        

 V triede

Skutočné a zmysluplné vzdelávanie nastáva, keď sú deti naplno sústredené. Ale takéto sústredenie je možné iba keď študenti jasne počujú a rozumejú učiteľovi.


Roger Touchscreen Mic

Tento bezdrôtový mikrofón určený pre vyučujúcich/prednášajúcich je základnou súčasťou každého systému Roger pre vzdelávanie. Mikrofón je možné nosiť dvoma spôsobmi, je vybavený zjednodušenou ponukou funkcií a prispôsobiteľnými softvérovými tlačidlami.

Roger touchscreen

Roger Touchscreen Mic je jednoduchý intuitívny mikrofón, ktorý učiteľom aj študentom umožňuje jednoducho sa aktívne zapájať do modernej výuky. V závislosti na umiestnení sa Roger Touchscreen Mic automaticky prepína z režimu pre jedného hovoriaceho na režim práce v skupinkách. Dá sa nosiť okolo krku alebo umiestniť na stôl medzi skupinu študentov. Je kompatibilný s takmer každým načúvacím prístrojom, kochleárnym implantátom a ozvučovacím systémom. Technológia Roger ponúka najlepší možný výkon v oblasti zrozumiteľnosti reči v hlučnom prostredí v reálnom čase, s overeným zlepšením až o 54 % v porovnaní s ostatnými FM a digitálnymi systémami a o 35 % oproti dynamickej FM technológii. 

 


Roger Pass-around

Roger Pass-around

Prenosný mikrofón Roger

 

Mikrofón Roger Pass-around je navrhnutý na zlepšenie diskusií v rámci výuky tak, aby boli počuť zreteľne nielen učitelia, ale aj všetci zúčastnení študenti. Atraktívny dizajn a optimálna veľkosť zaisťujú, že sa deťom aj teenagerom dobre drží a ovláda. Zelená svetelná kontrolka indikuje, kedy je používaný.  

 

file_download Stiahnuť návod na použitie

Roger Multimedia Hob

Roger Multimedia Hub

 

Tento všestranný vysielač používaný v sieti Roger je vybavený zmiešavačom zvuku, ktorý umožňuje počuť hlas vyučujúceho/prednášajúceho súčasne s ďalším zvukovým signálom. Pri samostatnom používaní môže byť pripojený k audio knihe alebo tabletu pre individuálne počúvanie.  

 

file_download Stiahnuť návod na použitie

Roger Charging Rack

Roger Charging Rack

Prenosný mikrofón Roger

 

Toto malé ľahké príslušenstvo umožňuje nabíjať súčasne až 4 zariadenia Roger.  

 


Roger Receivers

Prijímače Roger

Diskrétne dizajnové pripínacie prijímače pre načúvacie prístroje Phonak, majú rovnaké esteticky vzhľadné a hladké línie.

 

Sú tiež vodovzdorné, keď sú v kombinácii s vybranými načúvacími prístrojmi a dostupné s funkciou odolnosti voči nedovolenej manipulácii. Používané popri bezdrôtovom mikrofóne Roger ako Roger Pen, Phonak Roger prijímače ponúkajú popredný zvukový výkon a funkcie v obore.

 

 


Roger X

Phonak Roger X

MINIATÚRNY UNIVERZÁLNY PRIJÍMAČ

 

Miniatúrny univerzálny prijímač Roger je kompatibilný s takmer každým načúvacím prístrojom a rečovým procesorom kochleárneho implantátu na trhu. 

 

Jednoducho prepojte Roger X s bezdrôtovým mikrofónom Roger, aby prinášal popredný speech-in-noise výkon každej osobe so stredne ťažkou až po veľmi ťažkú stratu sluchu.

 


Roger Focus

Roger Focus II

Pretože každé dieťa si zasluhuje našu pozornosť. Bezdrôtový systém ako tento dokázateľne pomáha deťom s jednostrannou stratou sluchu, poruchou spracovania zvuku a autistickou spektrálnou poruchou.

 

Vhodný pre deti s normálnym sluchom, ktoré bojujú s porozumení v hlučných prostrediach.


Roger NeckLoop

Roger NeckLoop

Experience the hearing performance

 

Roger NeckLoop is a universal receiver compatible with any hearing aid or cochlear implant with a T-coil.  

 

• Improved hearingperformance gives access to Roger technology for better* speech understanding in noise and over distance¹. 

• Roger NeckLoop can be used together with Roger microphones and it is compatible with hearing aids or implants with a T-coil. 

• Just turn your Roger NeckLoop on and use the display and battery level indicator to easily see the status of the receiver. 

• Fully charged it can be used for 10 hours.

* Compared to using hearing aids alone.

1.Thibodeau, L. (2014). Comparison of speech recognition with adaptive digital and FM wireless technology by listeners who use hearing aids. American Journal of Audiology, 23(2), 201-210. Roger.

 

 

 

file_download Stiahnuť návod na použitieRoger WallPilot

Roger WallPilot

Toto do steny vsadené zariadenie, umiestnené vedľa dverí, automaticky prepojí študentské prijímače Roger do existujúcej siete Roger v rámci miestnosti v momente, keď do nej vstúpia.

Učitelia si môžu tiež pripojiť svoje mikrofóny jednoduchým prepnutím v blízkosti Roger WallPilot.

 

 


Dynamic SoundField

Dynamic SoundField

Iba pripojte, zapnite a učte!

 

Vhodný Dynamic SoundField od Phonaku uvádza novú éru zosilnenia v triede, riešiac súčasné problémy zvukového poľa ponúknutím popredného zvukového výkonu v obore, plne automatizovanými nastaveniami, a bezproblémovým spojením s FM systémami Phonak pre sluchovo postihnuté deti. 

 

PREUKÁZATEĽNÉ VÝHODY ZVUKOVÉHO POĽA

• Zlepšenie posluchových a učebných schopností študentov   

• Menej hovoreného opakovania

 

• Zlepšenie zadávania inštrukcií a riadenia v triede   

• Menej časté upozorňovanie učiteľom


Do not delete or try edit this element

Pre ďalšiu pomoc a pokyny navštívte najbližšieho poskytovateľa načúvacích prístrojov. Ten Vám pomôže vybrať si to, čo je najlepšie pre Vás.Do not delete or try edit this element